Tom Ford

Tom Ford jest dziś jednym z najbardziej szanowanych i odnoszących sukcesy projektantów. Zdobywca wielu nagród za wzornictwo, jego szczyt mody rozpoczął się w 1994 roku.

Po innej współpracy z legendarnymi domami mody, w kwietniu 2005 roku, ogłosił powstanie marki Tom Ford. W tym samym roku Tom Ford podpisał umowę partnerską z Grupą Marcolin na produkcję i dystrybucję oprawek i okularów przeciwsłonecznych.

W kwietniu 2007 rokuoOtworzył swój pierwszy bezpośrednio prowadzony sklep detaliczny w Nowym Jorku przy Madison Avenue 845, co zbiegło się w czasie z debiutem charakterystycznej kolekcji odzieży męskiej i akcesoriów marki Tom Ford. W lutym 2011 roku kolekcja odzieży damskiej Tom Ford została zaprezentowana klientom na całym świecie.

Tom Ford, pionier trendów, od dawna jest ikoną stylu, która nadal prowadzi i kształtuje nastrój chwili. Potężną wizję nowoczesności i czarującego uroku można dostrzec we wszystkich jego dziełach i produktach, które charakteryzują się innowacyjnym i prowokującym designem, dbałością o szczegóły oraz ekskluzywnymi materiałami i wykonaniem.

Podstawowe wartości marki znajdują odzwierciedlenie w kolekcji okularów: Made in Italy, z dbałością o szczegóły i wysokiej jakości produkty. Okulary przeciwsłoneczne i okulary łączą w sobie zarówno wpływy vintage, jak i współczesne. Wszystkie style są natychmiast rozpoznawalne przez elegancki metalowy detal „T”, niekwestionowaną ikonę marki.

Wśród najbardziej kultowych i pożądanych stylów możemy zaliczyć Whitney, Jennifer, Cary, Leo i okulary przeciwsłoneczne Jamesa Bonda w 007 Saga Movies (Marko, Snowdon i Henry).

Wyświetlanie 1–12 z 647 wyników