Saint Laurent

Okulary przeciwsłoneczne Saint Laurent dla mężczyzn i kobiet

Przejrzyj naszą kolekcję Saint Laurent, aby znaleźć luksusowe okulary dla kobiet i mężczyzn; te designerskie okulary pokazują nienaganny styl i nowoczesną wrażliwość, które utrzymują ten kultowy dom designerski w czołówce branży modowej od ponad 50 lat.

 

Style oprawek okularów Saint Laurent

Odkryj stylowe i wyrafinowane ramki w ponadczasowych sylwetkach w naszej kolekcji Saint Laurent. Przeglądaj znane pilotki, kocie oczy, tradycyjne okrągłe ramki i eleganckie prostokąty; zaokrąglone krawędzie i kwadratowe kształty uzupełniają kolekcję. Oferowane w stylach z pełną ramką i bez ramek, ramki Saint Laurent odpowiadają wielu gustom. Te okulary są również w różnych rozmiarach, w tym naprzemienne dopasowanie, idealne dla szerszego grzbietu nosa i wyższych kości policzkowych.

 

Okulary Saint Laurent są wyjątkowo eleganckie. Subtelne akcenty oferują nutkę luksusu, a większość ramek zachwyca bez ozdobników. Grube ramki są najczęściej wykonane z błyszczącego octanu, wytrzymałego plastiku na bazie roślin, cenionego za bogate nasycenie kolorów. Ramy z cienką obwódką są zwykle wykonane z odpornego na rdzę Monelu, wytrzymałego stopu metalu, który łatwo się dostosowuje i zachowuje swój kształt. Inne style ram występują w kombinacji różnych materiałów.

Wyświetlanie 1–12 z 914 wyników