Fendi

FENDI – włoska marka z klasą

FENDI to włoski dom mody, założony przez Adelę i Edoardo Fendich w roku 1925 w Rzymie. Przede wszystkim kojarzony był z produkcją futer, butów i torebek. Od początku istnienia interes bardzo dobrze się rozwijał. Właściciele dbali o jak najwyższą jakość produktów oraz dbałość o każdy detal. W roku 1946 pracę w firmie rozpoczęły także córki Państwa Fendich i to one odkryły talent młodego, francuskiego projektanta Karla Lagerfelda. W 1960 roku zaprojektował on logo firmy – od tej pory symbolem produktów tej marki stała się podwójna litera F. Kolejne lata 1962-1969 – to czas wielkiego rozkwitu i pasma sukcesów wśród zagranicznych kupców. Stworzono linię Fendissime, skierowaną do młodzieży oraz rozpoczęto ekspansję na rynek amerykański i japoński. Z czasem poszerzono asortyment o dodatki: rękawiczki, szaliki, krawaty, okulary, dżinsy a nawet meble. W 2004 r. kontrola nad firmą przeszła w ręce grupy Louis Vuitton Moët Hennessy (LVMH).

Okulary FENDI – styl, który wyprzedza swoją epokę

FENDI od ponad 100 lat tworzy najbardziej pożądane na całym świecie unikatowe kolekcje i wyznacza nowe trendy na rynku modowym. Oprawki do okularów FENDI co roku przybierają inny kształt i pojawiają się w innych wersjach kolorystycznych. Zawsze są dopasowywane tak, aby współgrały z liniami odzieży. Zniewalają lekkością, zmysłowością i odważnymi formami oraz barwami. Według Karla Lagerfelda tak właśnie definiuje się piękno kobiety, a okulary FENDI są tego odzwierciedleniem.

Okulary korekcyjne FENDI dla odważnych kobiet

Okulary korekcyjne FENDI charakteryzują się czystością linii i estetycznym rozmachem. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Tworzone są dla kobiet z jednej strony łagodnych, o romantycznym usposobieniu, ale z drugiej niezwykle odważnych. Całość osadzona jest w delikatnym włoskim stylu.

Okulary przeciwsłoneczne FENDI – zmysłowe i piękne

Ciekawą i przyciągającą uwagę propozycją na słoneczne dni są okulary przeciwsłoneczne FENDI. Oferta jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Wielką fanką oprawek FENDI jest znana aktorka Małgorzata Kożuchowska, uważana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Teraz i Ty możesz dołączyć do grona ikon stylu, okulary FENDI są dostępne w naszych salonach i sklepie internetowym.

Wyświetlanie 1–12 z 220 wyników