Dior

Christian Dior-francuski rewolucjonista

Christian Dior, francuski założyciel marki Dior jest jednym z najbardziej innowacyjnych projektantów naszych czasów. Dior urodził się w Normandii w 1905 r. we Francji. Zrewolucjonizował powojenną modę, trzymając się z daleka od ograniczających projektów, które ukrywały kobiece kształty. Był mistrzem w kreowaniu kształtów i podkreślania sylwetek. Obecnie ma ponad 200 butików na całym świecie. Możemy znaleźć tam między innymi kolekcję wyjątkowych opraw okularowych.

Intrygująca kolekcja opraw

Okulary Dior niewątpliwie przyciągają uwagę rynku masowego. Wytworzono zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne o fantastycznej trwałości, wygodzie i wyglądzie. Większość modeli charakteryzuje się stylem vintage, zachowując przy tym efektowny wygląd. W kolekcji znajdują się oprawki o szerokim zakresie ustawień ramki. Masywne oprawki z pełną ramką? Eleganckie? Na każdą okazję? Bez wątpienia w kolekcji okularów Dior każdy znajdzie coś dla siebie. Oprawki często mają kształt prostokąta, czyli klasyka. Zawsze pasują do wszystkiego. Najnowsze projekty uwzględnią również Twój styl. Oferuje szeroką gamę stylów ramek od kwadratu po kocie oczy. Okulary Dior na pewno trafią do damskiego, jak i męskiego grona.

Różnorodność dostępnych kolorów i kształtów oprawek pozwoliła na maksymalne dostosowanie się do potrzeb klientów. Okulary Dior natychmiast stały się znane na całym świecie. Pojawiały się w nich takie gwiazdy jak Emma Roberts, Gwen Stefani, Sharon Stone i Paris Hilton. Dzięki swojej prostocie oprawki Dior nadają się na każdą okazję. Oprawki zdobi złote lub srebrne logo Dior co dodatkowo przykuwa uwagę.

Wyświetlanie 1–12 z 337 wyników